Kasutaja


Salasõna läks meelest?
Pole veel registreerunud? Registreeru
Avaleht

Kodanikualgatus

Hea valija,

9. veebruaril 2007 pöördusin kõikide Riigikokku kandideerivate erakondade poole alljärgneva kirjaga:

"Pöördun Teie erakonna poole www.tubakavaba.com algatusgrupi nimel. Palume Teil käesolev teade saata kõigile teie erakonna kandidaatidele.Veebruari kahel viimasel nädalal soovime valijatele aktiivselt soovitada neid Riigikogu valimistel osalevaid kandidaate, kellel on söakust võtta seisukoht Eesti rahva tervise jätkusuutlikkuse küsimuses.
Kõikide Tubakavaba Eesti programmi toetavate kandidaatide andmed avaldame oma koduleheküljel koos soovitusega hääletada Riigikogu valimistel just nende kandidaatide poolt. Me vajame Riigikokku eesti rahva tervise ja tema tuleviku pärast muretsevaid poliitikuid!"

16. veebruariks 2007 võttis meiega ühendust üle 50 Riigikokku kandideeriva inimese, kelle seisukohtadest leiate ülevaate klikkides kandidaadi nimele. Siinkohal siiras tänu kõikide Eesti erakondade peasekretäridele, kes meie teate oma liikmetele laiali saatsid. Suur tänu ka kandidaatidele, kes meiega kaasamõtlevad ja on valmis julgeteks ja vajalikeks otsusteks uues Riigikogus!

Hea valija! Ära küsi, mida riik saab teha sinu heaks vaid mida sina OMA riigi heaks! Eesti väärib paremat alkoholi- ja tubakapoliitikat! Loodame, et hääletad ühe siintoodud kandidaadi poolt. Palun saada selle lehekülje kohta infot viiele kõige olulisemale inimesele ! Ikka selleks, et head mõtted võtaks võimu ja meie eesmärgid teostuksid!

 
© 2018 tubakavaba.ee